Repertuar

 

prestige galleryKierując się doświadczeniem Zespół Prestige Musique zawsze dostosowuje graną muzykę do upodobań gości.

Już na początku imprezy potrafimy wyczuć jaka muzyka podoba się gościom i podążając tym tropem ustalamy kolejność granych utworów.

Nie mamy sztywno ustalonego repertuaru. Zawsze staramy się dobrać muzykę w taki sposób, aby zapewnić świetną zabawę i niezapomniany klimat.

Jesteśmy otwarci również na propozycje i sugestie dotyczące granych utworów. Jeśli mają Państwo jakieś specjalne życzenia odnośnie pierwszego tańca czy ulubionych utworów możemy je oczywiście przygotować. Zawsze ustalamy preferowany typ muzyki oraz jakie utwory chcieliby Państwo usłyszeć na swoim przyjęciu.

Nasz repertuar muzyczny obejmuje lata 50-te, 60-te, 70-te i 80-te – typowa muzyka na wesele jak i najnowsze utwory z list przebojów, które staramy się opracowywać jak najszybciej ,dzięki czemu nasza oferta staje się ciągle aktualna. Gramy przeboje polskie, francuskie,angielskie i włoskie. Nasz repertuar muzyczny stale się powiększa i obejmuje ponad 300 różnorodnych utworów.

Prestige Musique - Krzysztof i Agnieszka Pleszewscy

 Posted by at 21:19

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Zabezpieczenie CAPCHA - Podaj wynik : *

  !logo_bw

Witajcie na naszej stronie

 

Zapraszamy do wysłuchania naszych piosenek demo oraz filmu z wesela.

 

Prestige Musique

   
Przejdź do paska narzędzi